Жителя Житомирської області засудили за вбивство співмешканки – НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Жителя Житомирської області засудили за вбивство співмешканки

До 12 років позбавлення волі засудили жителя Андрушівського району, який у квітні 2016 року убив свою співмешканку через те, що вона не допомогла йому доставити шафу для одягу, пише АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ із посиланням на Прокуратуру Житомирської області.

Установлено, що між 47-річним чоловіком та 45-річною жінкою, з якою він спільно проживав тривалий час у власному помешканні, на ґрунті особистих неприязних стосунків виникла словесна суперечка. Причиною конфлікту стало те, що через сп’яніння співмешканка не змогла допомогти чоловіку доставити шафу для одягу, яку віддали їм для користування односельчани. Розлютившись за це, до того ж, сам «підігрітий» алкоголем, обвинувачений руками та ногами побив жінку, від яких вона померла. Свого часу за систематичне вживання алкоголю та недогляд за трьома дітьми її було позбавлено батьківських прав.

Бердичівська місцева прокуратура здійснила процесуальне керівництво та підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства жителем Андрушівського району своєї дружини, за ч. 1 ст. 115 КК України. За скоєння цього злочину, згідно з вироком Андрушівського районного суду, обвинуваченого засуджено до 12 років позбавлення волі. На даний час вирок суду набрав законної сили.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*