З виправного центру в Бердичеві утік засуджений – НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

З виправного центру в Бердичеві утік засуджений

У Бердичівському виправному центрі №108 (Житомирська область) розшукують засудженого, який працював їздовим та не з’явився на вечірню перевірку.

Подія сталася 22 січня. У серпні 2016 року чоловік 1984 року народження був засуджений до 14 років і 4 місяців обмеження волі та відбував покарання у Бердичівському виправному центрі. Він працював їздовим на підсобному господарстві даної виправної установи, пише БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ із посиланням на Національну Поліцію в Житомирській області.

Повідомлення від чергового Бердичівського виправного центру №108 про те, що даний засуджений не з’явився на вечірню перевірку, надійшло до відділу поліції 22 січня о 19.45. Як стало відомо, з 8 години ранку того дня чоловік перебував за межами виправного центру, виконуючи свої обов’язки. Після закінчення робочої зміни станом на 18:20 чоловік до виправного центру не повернувся та причини своєї відсутності не повідомив.Станом на 23 січня, інформації про повернення засудженого до виправної установи не надходило.

За інформацією Бердичівського відділу поліції, поліцейські разом з працівниками БВЦ № 108 проводять заходи зі встановленню місця знаходження засудженого.

Порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 390 Кримінального Кодексу України («Ухилення від відбування покарання у вигляді обмеження волі та у вигляді позбавлення волі»). «Неповернення до місця відбування покарання особи, засудженої до обмеження волі, якій було дозволено короткочасний виїзд (в даному випадку на роботу) після закінчення строку виїзду, карається обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*