Патрульні зупинили автомобіль, водій якого сам показав наркотики – НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Патрульні зупинили автомобіль, водій якого сам показав наркотики

23 січня, близько 23:00 патрульні під час пішого патрулювання по площі Перемоги побачили чоловіка, який нервував і довго стояв на одному місці. Згодом він отримав пакунок з машини, яка під’їхала до нього. Після цього чоловік швидко пішов до автомобіля Сherry. За автомобілем прослідкували й зупинили вже на вулиці Київській за технічну несправність – не підсвічувався номерний знак у темну пору доби.

Після цього оглянули саму автівку, пише ЖИТО-МИР із посиланням на Патрульну поліцію Житомира.

У ході процесуальних дій водій помітно нервував та сам запропонував показати пакунок, який він забрав у водія автобуса. Пакунок був тісно перемотаний скотчем, зовні було видно мобільний телефон НТС, зарядний пристрій та сухі дріжджі. На прохання відкрити упаковку із дріжджами водій погодився. Розрізавши її, патрульні виявили всередині згорток, перемотаний білим папером та скотчем. На місце події викликали СОГ.

Пізніше встановили, що в зарядному пристрої знаходилися дві психотропні таблетки, усередині одного згортка – невідомі подрібнені таблетки, ще у трьох згортках – порошок, а в пачці з-під дріжджів – наркотики у вигляді трави.

Даний транспортний засіб разом з водієм супроводили до МВП для подальшого з’ясування обставин.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*